· Najnowszy użytkownik: MartynaN

01.07.2024 - 19.07.2024 - Publiczne Przedszkole nr 6 w Zdzieszowicach

22.07.2024 - 09.08.2024 - Publiczne Przedszkole nr 3 w Zdzieszowicach

12.08.2024 - 30.08.2024 - Publiczne Przedszkole nr 5 w Zdzieszowicach

Wnioski na dyżur wakacyjny do macierzystego przedszkola można pobrać w swoich placówkach. Wnioski do innych przedszkoli pobiera się w placówce, do której rodzice zapisują dziecko na dyżur wakacyjny.

WNIOSEK WAKACYJNY DO PUBLICZNEGO PRZEDSZKOLA NR 3 IM. PSZCZÓŁKI MAI W ZDZIESZOWICACH

Rekrutacja 2024/2025

Pożegnanie Pani Joli

"Nowe dni, nowe szanse,
każdy poranek niechaj przynosi nadzieję,
a zmierzch spokój,
na emeryturze każdy dzień niech będzie wierszem,
napisanym przez serce".

17.06.2024 r. w przedszkolu odbyła się uroczystość pożegnania pani Joli, która po latach pracy w naszym przedszkolu przechodzi na emeryturę. Cała społeczność przedszkola podziękowała pani Joli za dobre serce, poświęcenie i zaan w pracę. Do podziękowań dołączyli się również rodzice.

Rozwiązanie konkursu

13.06.2024 nastąpiło rozwiązanie kolejnego konkursu rodzinnego "Wyjeżdżamy na wakacje". Serdecznie dziękujemy rodzicom za pomoc w wykonaniu prac, a dzieciom: Paulinie i Miłoszowi, Kamilowi, Kamilowi gratulujemy wygranej. Prace, które do nas trafiły są ozdobą naszego przedszkolnego holu.

Rybki kończą przedszkole

Żegnaj przedszkole!
Minął przedszkolny okres wesoły i trzeba będzie iść do tej szkoły.
Tu były klocki, misie, zabawki tam tylko lekcje i twarde ławki...

Spotkanie z psychologiem

10.06.2024 r. odbyło się spotkanie z psychologiem Agnieszka Stąpor na temat wpływu postaw rodzicielskich na rozwój emocjonalny i społeczny dzieci. Rodzice po spotkaniu chętnie uczestniczyli w wymianie doświadczeń na temat wychowania. Wymiana poglądów i doświadczeń jest bardzo cennym elementem. Decydujący wpływ na rozwój społeczny i emocjonalny dziecka wywiera jego środowisko rodzinne, od niego dziecko przejmuje wzorce, postawy i role społeczne. Wpływ oddziaływań rodziców jest bardzo rozległy, dotyczy również rozwoju funkcji poznawczych, budzenia zainteresowań, kształtowania się równowagi uczuciowej, dojrzałości społecznej i formowania się pozytywnego obrazu samego siebie.
Dziękujemy za obecność.

wycieczka do szkoły

05.06.2024 r. dzieci z grupy "Jagódki" udały się do Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3. Miały tam okazję zapoznać się ze swoją przyszłą wychowawczynią, rozwiązać kilka zagadek czy też wykonać zadania matematyczne.