"Pasowanie na Przedszkolaka"

"Pasowanie na Przedszkola" w naszym przedszkolu odbędzie się 24 października 2020. Prosimy rodziców o przygotowanie dla dzieci odświętnego ubranka. Uroczystość w tym roku będzie przebiegać się bez udziału rodziców. Relacje z pasowania udostępnimy na naszej stronie oraz facebooku.

Zapraszamy na "Bal w Uli"

UWAGA, UWAGA!

25 października w naszym przedszkolu odbędzie się "Bal w Ulu". Zapraszamy wszystkie przedszkolaki do wspólnej zabawy. Prosimy rodziców o przygotowanie dla dzieci stroju "pszczółki".

Konkurs "Jesienią jest wesoło"

Uwaga! Uwaga! Nadszedł czas rozwiązania konkursu "Jesienią jest Kolorowo ". Składamy serdeczne podziękowania rodzicom i dzieciom, którzy wzięli udział w rodzinnym konkursie plastycznym. Komisja konkursowa wyróżniła wszystkie prace dzieci. Gratulujemy wygranej. Zapraszamy do galerii zdjęć Tutaj

Praca placówki od 9.11.2020

Szanowni Rodzice!
Od dnia 09.11.2020 r. wracamy do pracy stacjonarnej.

Zadania na piątek 06.11.2020

Zadania dla grupy "Jagódki" od pani Martyny
Jagódki dzisiaj zapraszam Was do zabaw ruchowych.
1. Rodzic czyta wierszyk - rymowankę, a dziecko interpretuje ruchowo tekst.
Słońce wstaje, zaczyna się dzień I moje zabawy rozpoczynają też się, Słońce świeci przez cały dzień. A gdy zajdzie, kończy się dzień. Wtedy właśnie zaczyna się noc. Na niebie świeci księżyc I gwiazdek moc. Śpię ja, spisz i ty, Wszyscy śpią. Śpi też cały dom. Noc się kończy. Słońce wstaje-zaczyna się dzień.
2. "Gwiazdy" - zabawa ze wspięciem na palce. Dziecko, w rytmie muzyki porusza się po pokoju. Na hasło: gwiazdy - wspina się na palce z rękoma uniesionymi w górę. Zabawę powtarzamy kilka razy.
3. "Dzień - noc" - zabawa ruchowa ćwicząca uwagę i sprawność reakcji na polecenia. Na słowne hasło "dzień" - dziecko stoi, na hasło "noc" - kuca. Dla urozmaicenia zabawy polecenia można podawać w różnym tempie.
4. "Dzień - noc" . Rodzic gra na dowolnym instrumencie (mogą to być drewniane łyżki), a dziecko swobodnie porusza się po pokoju. Kiedy rodzic gra - jest dzień. Gdy muzyka milknie - dziecko kładzie się na dywanie - jest noc. Zabawę powtarzamy kilka razy.