Podziękowania

Do pobrania

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Aktualnie online

· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 38
· Najnowszy użytkownik: Monikaj

Strona BIP

Strona Rzecznika Praw Obywatelskich

Strona Rzecznika Praw Dziecka

Konkurs rodzinny "Majowa łąka"

11 maja nastąpiło rozwiązanie konkursu rodzinnego, którego tematem była "Majowa łąka". Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękuję za udział i zaangażowanie w konkursie, a dzieciom: Lenie, Bartoszowi, Adamowi, Filipowi i Kamilowi gratulujemy wygranej. Prace, które do nas trafiły są piękne i stanowią ozdobę naszego przedszkolnego holu. Zdjęcia można zobaczyć w zakładce programy własne "Kreatywni rodzice".
Zapraszamy do ostatniego w tym roku rodzinnego konkursu plastycznego "Wyjeżdżamy na wakacje". Czekają na was super nagrody! Szczegóły konkursu przedstawiono w gazetce Echo Przedszkola.

Konkurs "Majowa łąka"

Ogłaszamy konkurs w formie przestrzennej "Majowa łąka".
Zapraszamy chętnych Rodziców i ich pociechy do wzięcia udziału w rodzinnym konkursie plastycznym w formie przestrzennej. Prace prosimy oddać do dnia 10 maja 2022 roku u nauczycieli w poszczególnych grupach wiekowych. Prace będą ozdobą holu naszego przedszkola.


Rozwiązanie konkursu rodzinnego "Z jajkiem i zającem"

W dniu dzisiejszym nastąpiło rozwiązanie konkursu rodzinnego, którego tematem była "Z jajkiem i zającem". Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękuję za udział i zaangażowanie w konkursie, a dzieciom: Lenie, Wiktorii, Dawidowi, Kamilowi G. Oliwierowi, Kamilowi i Marcelowi gratulujemy wygranej. Prace, które do nas trafiły są przepiękne i stanowią ozdobę naszego przedszkolnego holu. Zdjęcia można zobaczyć w zakładce programy własne "Kreatywni rodzice".

KONKURS RODZINNY "Z jajkiem i zającem"

Ogłaszamy konkurs:w formie przestrzennej "Z jajkiem i Zającem"
Zapraszamy chętnych Rodziców i ich pociechy do wzięcia udziału w rodzinnym konkursie plastycznym w formie przestrzennej. Prace prosimy oddać do dnia 11 kwietnia 2022 roku u nauczycieli w poszczególnych grupach wiekowych. Prace będą na czas świąteczny ozdobą holu naszego przedszkola.
Serdecznie dziękujemy rodzicom za zaangażowanie i pomoc w przygotowaniu prac z konkursu "Kompozycja solna", dzieciom gratulujemy wygranej.

DZIEŃ KOBIET!

Raz do roku jest taki dzień,
który przemija jak piękny sen.
Wszystkie kobiety, siostry i matki,
dostają wtedy pachnące kwiatki.
Ale my nie mamy kwiatów dla Was,
więc ślemy wszystkim KOBIETOM
tym małym i tym dużym
najserdeczniejsze życzenia!

Wygenerowano w sekund: 0.02
2,339,531 unikalne wizyty