· Najnowszy użytkownik: MartynaN

Festyn Rodzinny

Cała Polska Czyta DZieciom

W ramach akcji "Cała Polska czyta dzieciom", nasi specjaliści przeczytali dzieciom książeczki o emocjach. Serdecznie dziękujemy Pani Elwirze, Pani Iwonce i Pani Agnieszce.

Dzień Mamy i Taty w naszym przedszkolu

Dwa najpiękniejsze słowa świata,
We wszystkich językach to Mama i Tata.
Wypowiadane przez wszystkich ludzi,
Czy to są mali, czy to są duzi.
Mamusia, mamunia, mamcia czasami,
Tatuś, tatulek, tatko kochany.
Mama i tata to najprostsze słowa jakie dziecko może wypowiedzieć od momentu przyjścia na świat.
Wszystkie dzieci z naszego przedszkola uroczyście obchodziły święto "Mami i Taty".
Dzieci z każdej grupy przygotowały specjalny pokaz artystyczny, pełen niesamowitych wrażeń i wspomnień.
Wszystkim rodzicom życzymy wszystkiego najlepszego i samych pięknych chwil.
Grupa Gwiazdeczki

Grupa Jagódki

Grupa Misie

Grupa Stokrotki

Grupa Rybki

Rozwiązanie konkursu "Drzewo marzeń"

17.05.2024 nastąpiło rozwiązanie konkursu rodzinnego "Drzewo marzeń". Serdecznie dziękujemy rodzicom za pomoc w wykonaniu prac, a dzieciom: Wiktorii, Magdzie, Paulinie i Miłoszowi, Julii, Kamilowi, Glorii, Lenie, Nadii oraz Natalii gratulujemy wygranej. Prace, które do nas trafiły są ozdobą naszego przedszkolnego holu. Zapraszamy do galerii zdjęć tutaj

Zapraszamy do udziału w ostatnim rodzinnym konkursie plastycznym "Wyjeżdżamy na wakacje". Zachęcamy do wykonania prac związanych z wakacjami (np. pojazd, którym będziemy się poruszać, miejsca, które będziemy zwiedzać...). Czekają na Was super nagrody! Szczegóły konkursu przedstawiono w gazetce Echo Przedszkola. Zapraszamy!

Wycieczka do Funzeum

20 maja dzieci z grupy "Stokrotki", "Misie" i "Rybki" wybrały się na wycieczkę do Funzeum w Gliwicach. Dzieci odkrywały treści dotyczące światła i barw. Poprzez interaktywne zajęcia, dzieci zgłębiały tajemnice łączenia barw, eksplorując przy tym mnóstwo ciekawych faktów.
Grupa Stokrotki

Grupa Rybki