Ważny komunikat!

Uwaga Rodzice!
Do dnia 16.10.2020 należy utworzyć konto na stronie eprzedszkole
celem wglądu w odpłatności za przedszkole.
Od miesiąca listopada (płatność za październik) na podane w systemie adresy mailowe intendent
będzie wysyłał kwoty odpłatności za przedszkole.
Rodzicom, którzy nie utworzą konta zostaną one utworzone bez możliwości wglądu.

DZIEŃ PRZEDSZKOLA

Ankieta dla MGOPS w Zdzieszowicach

Szanowni Państwo,

w związku z trwającymi pracami nad "Strategią Rozwiązywania Problemów Społecznych w gminie Zdzieszowice na lata 2021-2030" prowadzonymi przez Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Zdzieszowicach we współpracy ze Stowarzyszeniem Wspierania Inicjatyw Delta Partner z Cieszyna, zwracamy się do Państwa z prośbą o wypełnienie ankiety dotyczącej jakości życia oraz problemów i potrzeb społecznych występujących w gminie.

Ankieta ma charakter anonimowy, a wszelkie uzyskane dzięki niej informacje posłużą wyłącznie w celach związanych z przygotowaniem w/w dokumentu.

Poniżej znajdą Państw link do ankiety:

Link do ankiety

Z góry dziękujemy za wypełnienie ankiety.

Chroń siebie i innych

Witaj Przedszkole 2020/21

Wszystkim dzieciom, a szczególnie tym, którzy w tym roku rozpoczynają swą przygodę z przedszkolem, życzymy, aby spełniły się Wasze marzenia o przedszkolu, by zdobywanie wiedzy było fascynującą przygodą a zdobyta wiedza umożliwiała osiąganie kolejnych sukcesów. Nauczycielom oraz wszystkim pracownikom życzymy, by był to rok spokojnej pracy, dającej satysfakcję zawodową, osobistą i uznanie otoczenia.
Dyrekcja, Grono Pedagogiczne i Personel Przedszkola