DZIEŃ PRZEDSZKOLA

Ankieta dla MGOPS w Zdzieszowicach

Szanowni Państwo,

w związku z trwającymi pracami nad "Strategią Rozwiązywania Problemów Społecznych w gminie Zdzieszowice na lata 2021-2030" prowadzonymi przez Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Zdzieszowicach we współpracy ze Stowarzyszeniem Wspierania Inicjatyw Delta Partner z Cieszyna, zwracamy się do Państwa z prośbą o wypełnienie ankiety dotyczącej jakości życia oraz problemów i potrzeb społecznych występujących w gminie.

Ankieta ma charakter anonimowy, a wszelkie uzyskane dzięki niej informacje posłużą wyłącznie w celach związanych z przygotowaniem w/w dokumentu.

Poniżej znajdą Państw link do ankiety:

Link do ankiety

Z góry dziękujemy za wypełnienie ankiety.

Chroń siebie i innych

Witaj Przedszkole 2020/21

Wszystkim dzieciom, a szczególnie tym, którzy w tym roku rozpoczynają swą przygodę z przedszkolem, życzymy, aby spełniły się Wasze marzenia o przedszkolu, by zdobywanie wiedzy było fascynującą przygodą a zdobyta wiedza umożliwiała osiąganie kolejnych sukcesów. Nauczycielom oraz wszystkim pracownikom życzymy, by był to rok spokojnej pracy, dającej satysfakcję zawodową, osobistą i uznanie otoczenia.
Dyrekcja, Grono Pedagogiczne i Personel Przedszkola

Otwarcie przedszkola od 1 września 2020

Szanowni rodzice.
Od dnia 1 września 2020 r. przyprowadzacie do przedszkola swoje dzieci. W związku z powyższym proszę o zapoznanie się z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego, których należy przestrzegać.

Rodzice dzieci, które zostały przyjęte do przedszkola od 1 września 2020 r. i są zapisane na 9h przynoszą poszwę ubraną w koc, małą poduszę oraz piżamkę i kapcie na zmianę.

Rodzice dzieci, które będą dojeżdżały proszeni są o napisanie stosownego pisma do Pani Burmistrz o zapewnienie bezpłatnego dojazdu. W piśmie proszę napisać dane dziecka, rok szkolny, miejscowość z jakiej dzieci będą dowożone oraz wskazać do jakiego przedszkola dzieci będą dowożone.

Od 1 września dzieci nie będą czyściły ząbków.

W przedszkolu dla rodziców utworzono specjalną strefę rodzica. Rodzic przyprowadza dziecko do przedszkola, odbija kartę, oddaje dziecko Pani, która je odprowadza do grupy.
Rodzice dzieci, które po raz pierwszy przyjdą do przedszkola wchodzą z dzieckiem do holu (proszę pamiętać o maseczce i dezynfekcji rąk oraz zachowaniu odległości w przestrzeni publicznej), zmieniają dziecku obuwie i odprowadzają je do sali.
Odbieranie dziecka wygląda tak samo: rodzic wchodzi do strefy rodzica. Pani, która będzie w szatni przyprowadza dziecko do rodzica. Wyjątkiem są rodzice dzieci, które po raz pierwszy przyszły do przedszkola oraz rodzice dzieci niepełnosprawnych; oni mogą sami przyprowadzić dziecko do sali oraz odebrać je z sali.

Proszę aby dzieci przyprowadzać do godziny 7.50.

Każdy rodzic, który przyprowadza dziecko do przedszkola podpisuje zgodę na mierzenie temperatury u dziecka.

Listy dzieci znajdują się z strefie rodzica.

W przedszkolu obowiązują następujące procedury:
Procedura bezpieczeństwa dotycząca zapobiegania i przeciwdziałania COVID-19 wśród dzieci, rodziców i pracowników Publicznego Przedszkola nr 3 im. Pszczółki Mai w Zdzieszowicach w trakcie prowadzonych w przedszkolu zajęć
Procedura postępowania na wypadek podejrzenia wystąpienia zakażenia koronawirusem lub zachorowania na COVID-19

Zebranie organizacyjne odbędzie się w dniach 7-10.09.2020 o godzinie 17.00. Dokładna data zostanie podana w pierszym tygodniu września.
W razie jakichkolwiek zmian będziemy Was o nich informować na bieżąco.

Marzanna Mazurek - Dyrektor przedszkola