Bal w Ulu 2023

30 listopada nasze pszczółkowe przedszkole przyciągnęło do siebie cały rój małych pszczółek na wielki "Bal w ulu". Panie i dzieci specjalnie na tę okazję przyszły w strojach pszczółek.

Bal w Ulu

Pszczółkowe dni sportu

W czwartek odbył się w przedszkolu dzień sportu pod hasłem "Gimnastyka ważna sprawa z torem przeszkód wspaniała zabawa".

Dzieci tym razem miały do przejścia tor przeszkód, który składał się ławeczki, na której musiały się podciągać jak foczki.
Następnie przechodziły przez mini ścieżkę sensoryczną a potem na czworaka wchodziły po schodkach,
by potem zjechać w dół. Kolejno przechodziły przez następną ścieżką sensoryczną i przechodziły przez obręcze.
Na zakończenie toru przeszkód czekał dzieci tunel.

Pasowanie na przedszkolaka

"Kiedy słonko świeci i gdy deszczyk pada, idzie do przedszkola wesoła gromada "...

Tymi słowami nasze najmłodsze przedszkolaki z grupy Gwiazdeczki przywitały publiczność na uroczystości pasowania na przedszkolaka.
Po zaprezentowaniu programu artystycznego wraz z dziećmi z grupy Stokrotki zostały oficjalnie przyjęte do grona pszczółkowych przedszkolaków.
Życzymy im samych radosnych dni na nowej - przedszkolnej drodze.

XXIII Miejsko - Gminny Festiwal Piosenki "Przedszkolak 2023"

W sali kinowej MGOKSIR odbył się XXIII Miejsko-Gminny Festiwal Piosenki "Przedszkolak 2023".

Nasze przedszkole reprezentowały Amina, Hania, Filip, Oskar, Zlata oraz Paulinka.

Wszyscy uczestnicy byli zwycięzcami przeglądu i serdecznie im gratulujemy.