Czary mary! Hokus pokus! Simsalabim, a - psik!

W dniu dzisiejszym nasze przedszkole odwiedził niezwykły gość. Ze swoim magicznym programem wystąpił prawdziwy iluzjonista. Magik zabrał nas do świata czarów i magii. Dzieci miały możliwość przeżycia czegoś niezwykłego, tym bardziej, że aktywnie uczestniczyły w przedstawieniu. Uczyły się tajemniczych zaklęć, a odważni ochotnicy pomagali mistrzowi w jego pokazie i same czarowały. Wszystkim dzieciom bardzo podobały się niesamowite sztuczki i czary. Wyprawa do tajemniczego świata dostarczyła wszystkim sporo satysfakcji, wiele humoru i radości. Przez całe przedstawienie na małych buziach widzów malował się uśmiech. Atmosfera była fantastyczna i wszyscy świetnie się bawili, było magicznie :)

Rozwiązanie konkursu rodzinnego "Festiwal Dyni"

W dniu dzisiejszym nastąpiło rozwiązanie konkursu rodzinnego "Festiwal Dyni". Rodzicom serdecznie dziękujemy za udzielenie pomocy dzieciom w wykonaniu prac, a dzieciom: Adamowi, Miłoszowi i Paulinie, Arturowi, Patrykowi, Miłoszowi, Kamilowi S., Kamilowi G., Julii, Markowi, Ewie i Glorii gratulujemy wygranej. Prace, które do nas trafiły stanowią ozdobę naszego przedszkolnego holu.

Zapraszamy do udziału w kolejnym rodzinnym konkursie plastycznym "Jesienna kompozycja". Czekają na Was super nagrody! Szczegóły konkursu przedstawiono w gazetce Echo Przedszkola. Zapraszamy!

#SprzątamyDlaPolski

Nasze przedszkole przyłączyło się do akcji #SprzątamyDlaPolski. Nasze małe pszczółki posprzątały pobliski las oraz plac zabaw. Celem akcji było zwrócenie uwagi na ważny temat, jakim jest ochrona klimatu, oraz wyrobienie wśród dzieci postawy odpowiedzialności i dbałość o nasze lokalne środowisko. Zapraszamy do galerii zdjęć tutaj

Marszobieg Charytatywny

Nasze przedszkole wzięło udział w IX MARSZOBIEGU CHARYTATYWNYM. Zapraszamy do galerii zdjęć tutaj