· Najnowszy użytkownik: MartynaN

Gminny Przegląd Roztańczone Przedszkolaki

W piątek odbył się IV Miejsko-Gminny Przegląd Taneczny "Roztańczone Przedszkolaki", który przyciągnął liczne grono widzów oraz uczestników.
Przedszkolaki z gminy Zdzieszowice zaprezentowały swoje niezwykłe umiejętności taneczne, tańcząc do zarówno polskiej, jak i zagranicznej muzyki.
Na parkiecie nie zabrakło klasycznego rock and rolla, a także energetycznych układów do przebojów takich artystów jak Madonna, Cleo, Dawid Kwiatkowski i Beyonce, Queen.
Młodzi tancerze zachwycili publiczność barwnymi, przepięknymi strojami oraz wspaniałymi występami, pełnymi pasji i radości.
Wielkie brawa należą się wszystkim przedszkolakom za ich zaangażowanie i ciężką pracę.

Roztańczone przedszkolaki

Piknik rodzinny

5 czerwca br. w ogrodzie przedszkolnym odbył się Piknik Rodzinny, który na stałe zapisał się wśród imprez organizowanych w naszej placówce.
W pikniku uczestniczyła cała społeczność przedszkolna oraz rodziny naszych dzieci. Atrakcją były animacje bańkowe oraz niespodzianka w formie przedstawienia wiersza Juliana Tuwima "Rzepka". Serdecznie dziękujemy rodzicom z grupy "Rybki" za wcielenie się w postacie oraz przygotowanie strojów.
Wszyscy świetnie się bawili i korzystali z przygotowanych atrakcji.

Żyrowik

W środę 29.05.2024 reprezentanci naszego przedszkola wzięła udział w Gali Sportu Żyrowik. Udział wzięły dzieci z grupy Rybki w składzie: Amina, Adaś, Hania M., Filip, Magda, z grupy Misie: Veronika, Kaja, Oskar, Mark, z grupy Jagódki: Miłosz T., Patryk, Kamil, Laura, Magda.Gratulujemy wszystkim dzieciom udziału w zawodach i zdobycia nagród.

Roztańczone przedszkolaki

Pod hasłem "Roztańczone przedszkolaki" bawiły się dzieci z naszego przedszkola.
W przeglądzie tanecznym wzięły udział dzieci z wszystkich grup wiekowych, prezentując swoje umiejętności taneczne :).
Wszystkie dzieci zasługują na ogromne brawa i gratulacje!