Walki Taekwondo

W dniu dzisiejszym gościliśmy w naszym przedszkolu trenera sztuk walki taekwondo pana Patryka Karpińskiego. Dzieci miały okazję poznać ten niesamowity sport oraz spróbować swoich sił. Dziękujemy panu Patrykowi za zorganizowanie treningu dla dzieci. Zapraszamy do galerii tutaj

Fotograf w przedszkolu

I Pszczółkowy Dzień Sportu

W ramach realizacji programu własnego "Pszczółkowe Dni Sportu" w poniedziałek 11 września zorganizowany został w przedszkolu I Pszczółkowy Dzień Sportu pod hasłem "Aktywnie witamy przedszkole". O godz. 9.30 wszystkie przedszkolaki- od maluszków po starszaki, zebrały się w ogródku przedszkolnym, gdzie razem ze swoimi Paniami, po solidnej rozgrzewce, przystąpiły do zadań sportowych.
Były biegi, marsze, skoki, rzuty do celu, ćwiczenia zręcznościowe i zwinnościowe.
Słoneczko przygrzewało i energii dzieciom dodawało. Wszystkie dzieci przepięknie poradziły sobie z zadaniami i tym samym aktywnie powitały przedszkole w nowym roku szkolnym.

Zebranie z rodzicami

W dniu 6.09.2023 r. (środa) odbędzie się zebranie z rodzicami. Na zebranie proszę nie przychodzić z dziećmi.
Obecność obowiązkowa.
Po zebraniu ogólnym odbędą się zebrania w poszczególnych grupach wiekowych.
Serdecznie zapraszamy!

WITAJ PRZEDSZKOLE!

Z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2023/24 życzymy Wam wiary w siebie i swoje możliwości, wielu sukcesów i realizacji zamierzonych celów dla wszystkich: od poniedziałku do piątku. Życzymy Wam drogie dzieci sukcesów w zdobywaniu wiedzy i kolejnych umiejętności, rozwoju ukrytych dziecięcych talentów. Oby osiąganie celów dawało wiele radości, było inspirujące i przynosiło jak najlepsze wyniki.