Bożonarodzeniowy kiermasz

NewsyW sobotę 10 grudnia dziewczynki z grupy "Słoneczka", Maja Sieradz, Liliana Bakalarz i Emilka Kozołup wystąpiły z repertuarem świątecznym na Bożonarodzeniowym kiermaszu na Starym Osiedlu. Dziewczynki śpiewały piosenkę i kolędę a Liliana grała na flażolecie.

Składamy serdeczne podziękowania rodzicom za włączenie się do udziału w kiermaszu. Dziewczynkom dziękujemy za reprezentowanie naszego przedszkola.

Finał "Szlachetnej paczki"

NewsyW sobotę 10 grudnia 2016 r. odbył się XVI finał ogólnopolskiej akcji "Szlachetna paczka". Nasi pracownicy przygotowywali paczkę dla samotnej seniorki Pani Łucji. Wspólnie zawieźliśmy paczkę (nie jedną) w sobotę w godzinach popołudniowych. Pani Łucja nie potrafiła ukryć wzruszenia i emocji. My również byliśmy wzruszeni, że możemy zrobić dla Pani Łucji coś dobrego i możemy wesprzeć ją chociaż w ten sposób.

Spotkanie z Mikołajem

Newsy"Wszystkie dzieci Mikołaja kochają. Wszystkie dzieci na Niego czekają. Moc prezentów każdemu przyniesie, Kadże dziecko z prezentów się cieszy." Dzisiaj do naszego przedszkola przybył z wizytą "Św. Mikołaj". To jeden z najbardziej oczekiwanych przez wszystkich dzieci dni w roku. Przygotowujemy się do niego bardzo starannie. Każda grupa wykonuje ciekawe prace plastyczne, uczy się piosenek i tańców, które prezentujemy przed Mikołajem. Mikołaj wręczył każdemu dziecku wspaniały prezent. Serdecznie dziękujemy Mikołajowi za przybycie i zapraszamy w przyszłym roku!

Podziel się zabawką - finał 2016

NewsyMikołajki to taki dzień w roku, kiedy wszystkie dzieci oczekują na prezenty. Nasze przedszkole, Stowarzyszenie Pszczółka Maja oraz ArcelorMittal w ramach akcji "Podziel się zabawką" w ten szczególny dzień "wynajęli" Mikołaja aby zawiózł dzieciom prezenty - zabawki do Domu Dziecka w Strzegowie. Wspólnie z Mikołajem do placówki w Strzegowie pojechała nasza Pani Dyrektor Marzanna Mazurek oraz Pani Intendentka - Iwonka Mroczko...

Jasełka 2016

W dniu 13 grudnia 2016 r. o godzinie 17.00 w sali widowiskowo-kinowej MGOKSiR w Zdzieszowicach odbędą się przedszkolne Jasełka.
Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców.