Marszobieg

NewsyDnia 11 października nasze przedszkolaki z grup "Żabki", "Wróbelki" oraz "Słoneczka" wzięły udział w marszobiegu. Był to już czwarty taki start naszych małych "zuchów". Akcja charytatywna zorganizowana została aby pomóc w leczeniu oraz rehabilitacji dzieciom hutników. Dzieci z naszego przedszkola przyłączyły się do inicjatywy, dziarsko pokonując wyznaczoną trasę. Mimo nie najlepszych warunków pogodowych "Żabki","Wróbelki" oraz "Słoneczka" rozpoczęły marszobieg. Było warto, ponieważ za każde przebyte kilometrowe okrążenie do puli wpadało kolejne 5 złotych na szczytny cel.

Dzień Edukacji Narodowej

UroczystościW piątek 14.10.2016 r. świętowaliśmy w naszym przedszkolu Dzień Edukacji Narodowej. Już od samego rana dało się wyczuć odświętny nastrój. Dzieci pięknie poubierane na galowo zgromadziły się wraz ze swoimi wychowawczyniami oraz wszystkimi pracownikami przedszkola na sali gimnastycznej. Wszystkie grupy przygotowały na tę okazję specjalne występy. Usłyszeliśmy piękne wiersze oraz piosenki. Oczywiście nie zabrakło podarunków - własnoręcznie wykonane kwiaty ze słodką niespodzianką :) Dzieci w ten sposób dziękowały za opiekę, wychowanie, naukę, troskliwe ramiona, dobre rady, zabawę, czyste sale oraz smaczne obiadki. Kochane dzieci - dziękujemy :)

Zdjęcia z uroczystości można zobaczyć TUTAJ

Gratulacje dla nagrodzonych pracowników przedszkola

ŻyczeniaZ okazji Dnia Edukacji Narodowej nasze pracownice otrzymały medale:
Pani Gabriela Mandalka - Medal Srebrny za Długoletnią Służbę.
Pani Iwona Mroczko - Medal Srebrny za Długoletnią Służbę.
Pani Jolanta Helinska - Medal Brązowy za Długoletnią Służbę.
Nagrodzonym gratulujemy :)

Tydzień żółty- "W żółtej krainie"

NewsyOd 03 października rozpoczęliśmy cykl zajęć kolorowych tygodni "W żółtej krainie"- realizowaliśmy jedno z praw dziecka: "Mam prawo do wyrażania emocji".
Największą radość sprawiła dzieciom degustacja owoców oraz zabawa "Szukamy koloru żółtego", która polegała na tym iż dzieci starały się poszukać i przynieść jak najwięcej żółtych przedmiotów i zabawek. Nasi Milusińscy wykonywali prace plastyczne; słoneczka z pięknymi promykami, słoneczniki. Dzieci z zainteresowaniem obserwowały eksperyment mieszania kolorów. Słuchały wierszy i opowiadań, których bohaterami była żółta barwa. Wiele uśmiechu na twarzach dzieci wywołały wspólne zabawy w sali gimnastycznej. Wyrażały swoje emocje w zabawach z przy piosenkach "Słoneczko dzisiaj późno wstało" i "Kaczuszki". Po takim tygodniu kolor żółty będzie chyba naszym ulubionym kolorem.
Serdecznie dziękuję wszystkim za miłą zabawę.
Zapraszamy do naszej galerii tutaj

Rozwiązanie konkursu "Puzzle"

NewsySkładamy serdecznie podziękowania Rodzicom, którzy wzięli udział w rodzinnym konkursie plastycznym "Puzzle"
z gazetki "Wieści Pszczółkowe". Komisja wyróżniła prace prace dzieci: Jakuba, Adama i Michała.
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za przepiękne prace, zaangażowanie, a dzieciom gratulujemy wygranej.
Puzzle można obejrzeć w holu przedszkola.
Zdjęcia można zobaczyć tutaj